воскресенье, 30 июля 2045 г.


Рада Вас вітати на блозі учителя початкових класів 

Нехворощанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Солодовник Євгенії Миколаївни


Блог cтворений для моїх учнів, колег та батьків.


Приємної подорожі сторінками блогу!!!


пятница, 15 февраля 2019 г.


Результат пошуку зображень за запитом "стрітення 2019"
        Стрітення Господнє - дуже важливе релігійне свято, яке щороку відзначається 15 лютого. Цей день присвячений принесенню немовляти Ісуса в Єрусалимський храм.

среда, 23 января 2019 г.

Увага! Важливо! 

Результат пошуку зображень за запитом "тб на зимовій дорозі для дітей картинки"

Погодні умови погіршились і ми хочемо нагадати правила тб під час заметілі та снігопадів.
Снігопади, замети, слизька дорога, обмежена видимість, короткий світловий день - ось далеко не повний перелік особливостей зимової вулиці.
Якщо йде сніг, він заліплює очі пішоходам, заважає огляду дороги, різко погіршує видимість. Водіям теж стає гірше видно дорогу, видимість скорочується.
Отже, потрібно бути вкрай уважним, спочатку обов'язково зупинитися і, лише переконавшись у тому, що поблизу немає транспорту, переходити проїжджу частину. Насамперед зверніть увагу на обмежену видимість і слизьку дорогу. Потрібно бути бути обережними та уважними.
Кучугури звужують проїжджу частину дороги.

воскресенье, 13 января 2019 г.

Щедрування
Результат пошуку зображень за запитом "щедрівка в україні"

       Щедрування - давній новорічний звичай, під час якого групи щедрувальників  піснями славили господарів, бажали їм здоров'я і достатку, за що отримували винагороду. Супроводжувалось воно магічними діями, музикою, танцями, пантомімою, обрядовими іграми з масками.
      Щедрівки, на відміну від колядок, мають свою особливість, традиційний приспів: «Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на весь вечір».
       Історично щедрування незначною мірою відчуло на собі вплив християнської церкви. На кінець XIX ст. обряд переважно став явищем народної художньої творчості. Таким він зберігся й до сьогодні. Щедрівка увібрала в себе національний колорит та менталітет українського народу.